Chat with us, powered by LiveChat

MK1283 KONTENER BIUROWY

Numer kontenera: MK1283

Klimatyzowane pomieszczenie biurowe.

Kontener świetnie docieplony (chłodny latem, ciepły zimą), zaopatrzony jest w kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie) , klimatyzację. Stolarka okienna z roletami zewnętrznym.

Istnieje możliwość wyposażenia kontenera w dodatkowe okna oraz meble biurowe / szatniowe.

Koszt transportu do indywidualnego uzgodnienia.

Do obejrzenia / odbioru własnego na terminalu kontenerowym w Ligocie Pięknej, przy ulicy Kontenerowej 1

Oferujemy szybką i tanią możliwość zakupu gotowej powierzchni kontenerowej oraz dodatkowo wyposażenia jej w meble biurowe i szatniowe.

 

Dlaczego warto wybrać budynki kontenerowe?

Innowacyjność, mobilność, oszczędność czasu i pieniędzy, funkcjonalność i nowoczesność, dzięki tym cechom budynki kontenerowe stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem konstrukcyjnym naszych czasów.

Zestawy kontenerowe powstają z połączenia dowolnej ilości kontenerów biurowych. Otrzymana w ten sposób powierzchnia stanowi wielokrotność powierzchni pojedynczego kontenera wynoszącej około 14 m2. Możliwe jest łączenie kontenerów zarówno długimi, jak i krótkimi bokami oraz tworzenie zestawów piętrowych. Dzięki ściankom działowym przestrzeń wewnętrzna może być dowolnie zaaranżowana zgodnie z potrzebami Klienta.

Niewątpliwą przewagą kontenerów biurowych nad tradycyjnym budownictwem jest bardzo krótki czas od momentu rozpoczęcia inwestycji do momentu jej zakończenia. Już po kilku tygodniach po zatwierdzeniu przez klienta specyfikacji otrzymuje on w pełni funkcjonalny i gotowy do użytkowania produkt.

Dzięki możliwości wykorzystania szerokiej gamy materiałów nasze kontenery mogą być przystosowane do pełnienia wielu funkcji i być użytkowane min jako pomieszczenia biurowe, sale konferencyjne, biura handlowe, szatnie, zaplecza sanitarne, sklepy, pomieszczenia produkcyjno-magazynowe i inne.

MobilneKontenery.pl

16900 zł netto

Kontakt

Wojciech Tel. 608 667 567 / biuro@mobilnekontenery.pl

Jakub: 796 165 165 / jakub@mobilnekontenery.pl

W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny:

796 165 165, 730 004 577