facebook_pixel

5 MODUŁOWIEC KONTENER 5 MODUŁOWY

Numer kontenera: 5 MODUŁOWIEC

Mobilne rozwiązanie zorganizowania dużego, kompletnego biura budowy / zaplecza budowy / zaplecza sportowego zawierającego w sobie również pomieszczenia socjalne, szatnie i sanitariaty. 

Oferujemy szybką i tanią możliwość zakupu 81 metrowej powierzchni kontenerowej oraz dodatkowo wyposażenia jej w meble biurowe i szatniowe.

Oferujemy zespół 5 kontenerów, który zawiera:

  •  sale konferencyjną (z opcją podzielenia)
  • 3-4 biura / pomieszczenia socjalne
  • kuchnie
  • toalety
  • hol

Kontenery świetnie docieplone (chłodne latem, ciepłe zimą), zaopatrzone są w instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie) , opcjonalnie w klimatyzacje oraz instalacje sanitarne. Stolarka okienna PVC.

Istnieje możliwość zakupu kontenerów w stanie jak na zdjęciach lub po kapitalnym remoncie.

Koszt transportu / montażu do indywidualnego uzgodnienia.

Do obejrzenia / odbioru własnego w Ligocie Pięknej k.Wrocławia.

 

Dlaczego warto wybrać budynki kontenerowe?

Innowacyjność, mobilność, oszczędność czasu i pieniędzy, funkcjonalność i nowoczesność, dzięki tym cechom budynki kontenerowe stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem konstrukcyjnym naszych czasów.

Zestawy kontenerowe powstają z połączenia dowolnej ilości kontenerów biurowych. Otrzymana w ten sposób powierzchnia stanowi wielokrotność powierzchni pojedynczego kontenera wynoszącej około 14 m2. Możliwe jest łączenie kontenerów zarówno długimi, jak i krótkimi bokami oraz tworzenie zestawów piętrowych. Dzięki ściankom działowym przestrzeń wewnętrzna może być dowolnie zaaranżowana zgodnie z potrzebami Klienta.

Niewątpliwą przewagą kontenerów biurowych nad tradycyjnym budownictwem jest bardzo krótki czas od momentu rozpoczęcia inwestycji do momentu jej zakończenia. Już po kilku tygodniach po zatwierdzeniu przez klienta specyfikacji otrzymuje on w pełni funkcjonalny i gotowy do użytkowania produkt.

Dzięki możliwości wykorzystania szerokiej gamy materiałów nasze kontenery mogą być przystosowane do pełnienia wielu funkcji i być użytkowane min jako pomieszczenia biurowe, sale konferencyjne, biura handlowe, szatnie, zaplecza sanitarne, sklepy, pomieszczenia produkcyjno-magazynowe i inne.

39000 zł netto

Kontakt

Wojciech Tel. 608 667 567 / biuro@mobilnekontenery.pl

Jakub: 796 165 165 / jakub@mobilnekontenery.pl

W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny:

608 667 567